Hakkımızda

Niyazi BAYRAMOĞLU İnşaat taahhüt, Her türlü nitelikli Üstyapı, Toplu Konutlar, Otoyollar ve Altyapı inşaatları, Demiryolu Altyapısı, Stadyum ve Otopark vb. yapıları projelendirmekte ve inşaa etmektedir. Aynı zamanda da Kamu hizmetlerinin performansını optimize etmektedir.

Şirketimiz; TAKIM ÇALIŞMASI ile Başarı için etkileşim içinde olmayı ilke edinmiş; tedarik zinciri yönetimini de kendisi üstlenerek, taahhüdü altındaki tüm imalatları zamanında ve istenilen kalitede, en iyi fiyat garantisi ile iç piyasaya sunmaktadır.

MİSYON

İnşaat sektöründe müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, güvenli, güvenilir ve yenilikçi çözümler ile her daim sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak için, konusunda yetkin ve tecrübeli teknik ekipleri ile yarınlarımızı güvence altına almayı hedeflemektedir.

VİZYON

Değerler: Sağlık ve Güvenlik, Açıklık, Esneklik, Entegrasyon, Yenilik, Kalite, Rekabet, Takım Çalışması, Alçakgönüllülük, küreselleşme, Sorumluluk, Dürüstlük, bağlılık, şirket prensiplerimizin temelini oluşturmaktadır.